Wizyta Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Integracji Europejskiej powiatu Brzeskiego w ZSP NR 2 w BRZESKU

2016-09-21 10:44

13 września 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku odbyły się obrady Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Integracji Europejskiej Powiatu Brzeskiego.
Członkowie komisji zapoznali się z wynikami naboru uczniów do klas I w roku szkolnym 216/2017, a także z pracami remontowymi, które zostały wykonane  ciągu ostatniego roku. Dyrektor ZSP nr 2 w Brzesku Jerzy Soska przedstawił dotychczasowe osiągnięcia szkoły oraz inwestycje już zrealizowane, a także te planowane, takie jak budowa pokoju nauczycielskiego oraz zewnętrzne boiska wraz z siłownią.