Uczniowie ZSP NR 1 w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2016-10-18 09:11

Uczniowie ZSP NR 1w Finale Wojewódzkim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych Nowy Targ 11.10.2016 zajęli bardzo dobre VII miejsce rywalizując z 23 reprezentacjami powiatów naszego regionu. Walka o jak najlepszy wynik odbyła się w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych, pomimo to wszyscy z drużyny walczyli dzielnie i wypadli świetnie jako reprezentacja naszego zespołu. Opiekunem drużyny był pan Jarosław Domagała.