Szkolenie dla dyrektorów szkół i przedszkoli

2012-08-27 20:30
Szkolenie dla dyrektorów szkół i przedszkoli

28 dyrektorów szkół i przedszkoli z terenu Powiatu Brzeskiego wzięło udział w szkoleniu organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Starostwo Powiatowe w Brzesku. Szkolenie zostało zorganizawne w dniach 27-28 sierpnia w Brzesku w ramach projektu "System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół" (PO KL Poddziałanie 3.3.1) realizowanego przez ORE.

Szkolenie maiało na celu przygotowanie kadry kierowniczej szkół oraz przedszkoli z terenu naszego powiatu do efektywnego korzystania ze wsparcia dostępnego w ramach nowego systemu wspomagania. Uczestnicy szkoleń uzyskali informacje niezbędne do efektywnego korzystania z rocznych planów wspomagania, pogłębili wiedzę w zakresie zarządzania procesami kompleksowego rozwoju szkoły, rozwinęli umiejętności pozwalające na wnikliwe określanie potrzeb, formułowanie celów rozwojowych oraz planowanie spójnych procesów rozwojowych.