Wizyta dyrektorów szkół w PPWSZ w Nowym Targu

Wizyta dyrektorów szkół w PPWSZ w Nowym Targu

Dyrektorzy gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Brzeskiego z wizytą
w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu

W ramach szkolenia zorganizowanego przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Brzesku kadra kierownicza szkół odwiedziła Uczelnię w Nowym Targu. Uczestników powitał JM Rektor PPWSZ Stanisław Gulak.

Dyrektorzy szkół byli pod wrażeniem doskonale wyposażonego nowoczesnego budynku Centrum Dydaktyczno – Bibliotecznego, z aulą, biblioteką, laboratorium chemicznego, pracownią rysunku, laboratorium geotechnicznego Instytutu Inżynierii Środowiska oraz oddanego do użytku w  2014 roku supernowoczesnego laboratorium kosmetologii. Doskonale przygotowana kadra naukowa i kameralny charakter Uczelni sprzyjają  pogłębianiu relacji mistrz – uczeń, a także rozwijaniu talentów i pasji studentów. W oparciu o podpisane Porozumienie Powiatu Brzeskiego z Podhalańską Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nowym Targu absolwenci szkół ponadgimnazjalnych mają możliwość studiowania w PPWSZ na kierunku pielęgniarstwo w Brzesku.