Spotkanie z radcą prawnym w ZS w Szczurowej

2017-04-28 08:27
Spotkanie z radcą prawnym w ZS w Szczurowej

Spotkanie z radcą prawnym

W dniu 20.04.2017 r. w Zespole Szkół w Szczurowej miała miejsce prelekcja wygłoszona przez panią prawnik Natalią Czesak, pełniącą funkcję radcy prawnego przy GOPS (gminne ośrodki pomocy społecznej) na terenie Powiatu Brzeskiego, w tym w Gminie Szczurowa i Borzęcin.

W spotkaniu brały udział klasy 2 i 3 technikum. Dzięki niemu można było poszerzyć swoją wiedzę na temat pomocy prawnej, spraw spadkowych i wielu zagadnień z zakresu prawa cywilnego oraz karnego.

Spotkanie tym ważniejsze, że ciągle jest aktualna stara rzymska zasada „nieznajomość prawa szkodzi" i nikt nie może się zasłaniać jego nieznajomością.