Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Nie tylko w „Mam talent” mają talent – w Szczurowej również!

2012-12-20 07:45
Nie tylko w „Mam talent” mają talent – w Szczurowej również!

Przekonywali o tym uczestnicy  Festiwalu Młodych Talentów, który już po raz kolejny odbył się w  sali widowiskowo – sportowej Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu.  Ideą przedsięwzięcia jest odkrywanie młodych talentów oraz wspólna dobra zabawa.  Mottem były słowa: „Talent jest darem uniwersalnym, potrzeba wielkiej odwagi, żeby go wykorzystać. Nie bój się być najlepszy!”
Uczestnicy zaprezentowali swe talenty wokalne i  taneczne. Ujawniły się też zdolności plastyczne (Małgorzata Bąk – kl. IIt) a nawet reżyserskie -zgromadzeni mogli obejrzeć film nakręcony przez jednego z uczestników festiwalu (Grzegorz Daniel – kl. IIt). W tym roku konkurs przygotowała kl. III t wraz z wychowawczynią mgr Agnieszką Płoskonką. 
Występujących oceniała komisja oraz licznie zgromadzona publiczność, której najbardziej podobał się występ Bartosza Maślanego z kl. IIt. To właśnie on zajął 1 miejsce. Miejsce 2 przyznano ex aequo  Gabrieli Cieśli i Sylwii Skalskiej z kl.1t, które oczarowały publiczność śpiewem oraz  Bartłomiejowi Hankowi z kl. 1 t za… grę na zębach!.