Przegląd Twórczości Teatralnej Osób Niepełnosprawnych – Brzesko 2017

2017-10-03 08:23
Przegląd Twórczości Teatralnej Osób Niepełnosprawnych – Brzesko 2017

W dniu 28 września w Regionalnym Centrum Biblioteczno – Kulturalnym w Brzesku odbył się VII Przegląd Twórczości Teatralnej Osób Niepełnosprawnych.
       Jak co roku, w Przeglądzie wzięli również udział uczniowie naszego Ośrodka, a konkretnie dzieci ze szkolnego koła teatralnego „Fantazja”. Zaprezentowali oni przedstawienie pt. „O Majce, która mundur nosić chciała”. Pomocą w przygotowaniach do występu służyły im panie: D. Rewer, M. Dygulska, M. Dudek.
        Przedstawienie to spotkało się z miłym przyjęciem przez widownię, która przez cały czas jego trwania nagradzała gromkimi brawami naszych młodych aktorów. Okazało się, że również jurorzy docenili wkład pracy naszych uczniów. Przedstawienie „O Majce, która mundur nosić chciała” zajęło ostatecznie – ku naszemu miłemu zaskoczeniu – trzecie miejsce.
       Gratulujemy sukcesu naszym wspaniałym aktorom i trzymamy kciuki za powodzenie podczas kolejnego Przeglądu w przyszłym roku!
Oprac. M. Dudek