Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Uczniowie SOSW w Złotej zajęli 6 i 7 miejsce w Polsce!

2018-03-26 11:14
Uczniowie SOSW w Złotej zajęli 6 i 7 miejsce w Polsce!
 

Uczniowie SOSW w Złotej
na XXV Ogólnopolskim Turnieju Szkół Specjalnych w Tenisie Stołowym w Ciechanowie

W dniach 16 – 18 marca br. trzech uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Złotej: Janusz, Krystian i Hortensja pod opieka p. B. Ćwioro reprezentowało województwo małopolskie podczas Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Specjalnych w Tenisie Stołowym w Ciechanowie.

Organizatorem wydarzenia był Związek Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” w Warszawie. Zawodnicy przez dwa dni rywalizowali w hali MOSiR w Ciechanowie. Reprezentanci przybyli z 13 województw. Rywalizacja toczyła się w dwóch kat.wiekowych gier pojedynczych dziewcząt i chłopców. (rocznik 2001 i młodsi oraz 2000 i starsi) a także w grach deblowych. Nasi zawodnicy od samego początku w swoich pojedynkach walczyli o każdą piłeczkę. Poza umiejętnościami dużo zależało od dyspozycji chwili i szczęścia, które były zmienne. Po pięknych meczach zdarzały się słabsze momenty, gdzie był stres i dopiero zdobywane doświadczenia na imprezie tej rangi.

Mamy nad czym pracować, mamy dużo elementów do poprawy, ale i tak odnosimy sukces – Krystian ostatecznie w klas. Generalnej zawodników młodszych zajmuje 6 a Janusz 7 miejsce w Polsce!!
      Gratulacje!!! Piłeczka zostaje w grze….
oprac. B. Ćwioro