Sukces Justyny Latochy z Zespołu Szkół w Szczurowej

2018-06-13 13:18
Sukces Justyny Latochy z Zespołu Szkół w Szczurowej

14 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Powiatowej w Uszwi odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej. Zespół Szkół w Szczurowej reprezentowała Justyna Latocha. Konkurs miał na celu uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i był skierowany do uczniów szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych oraz członków stowarzyszeń i klubów seniora działających na terenie powiatu brzeskiego. Honorowy patronat nad Konkursem objęli: Poseł na Sejm RP Pani Józefa Szczurek-Żelazko, Starosta Brzeski Pan Andrzej Potępa, Wójt Gminy Gnojnik Pan Sławomir Paterek oraz Prodziekan Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dr hab. prof. Marek Karwala.

W kategorii uczniów klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych III miejsce zdobyła Justyna Latocha z Zespołu Szkół w Szczurowej, której serdecznie gratulujemy        i życzymy dalszych sukcesów.

Uczennicę do konkursu przygotowała Pani Dorota Bolek.

u2.jpg

u3.jpg