Wirtualna konferencja z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji

2013-01-16 08:36
Wirtualna konferencja z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji

Plan wsparcia dla Szkolnych Organizatorów Rozwoju Edukacji z Powiatu Brzeskiego oraz kierunki współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji (ORE) w ramach pilotażowego projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w Powiecie Brzeskim” był tematem pierwszej wideo konferencji z przedstawicielką ORE.

Wirtualne spotkanie pani Joanny Soćko - Koordynatorki ds. opracowania nowego systemu doskonalenia nauczycieli z Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz brzeskiego zespołu projektowego – Szkolnych Organizatorów Rozwoju Edukacji i pracowników biura projektu ze Starostwa Powiatowego
w Brzesku odbyło się 14 stycznia br.

Przypominamy, iż projekt „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w Powiecie Brzeskim” realizowany jest przez Powiat Brzeski w 90 szkołach i przedszkolach funkcjonujących na jego obszarze. Celem jest poprawa jakości funkcjonowania systemu doskonalenia nauczycieli poprzez wdrożenie kompleksowych planów wspomagania szkół i przedszkoli. Projekt jest pilotażem nowego modelu systemu doskonalenia nauczycieli i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego -  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej informacji w zakładce PROJEKTY EDUKACYJNE