Powiatowe Targi Edukacyjne 2019 - Zielonka

2019-02-22 08:43
Powiatowe Targi Edukacyjne 2019 - Zielonka

W dniach 12-15 lutego 2019 r. w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku odbyły się doroczne Targi Edukacyjne Powiatu Brzeskiego. W tym roku impreza była zaplanowana na cztery dni, ze względu na uczestnictwo uczniów ze szkół gimnazjalnych jak i podstawowych. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku reprezentowali uczniowie kierunków: elektrycznego, mechatronicznego, informatycznego, budowlanego, mechanicznego, gastronomicznego, hotelarskiego oraz geodezyjnego. Jak to bywa rokrocznie największe zainteresowanie było „Zielonką” - młodzież, która odwiedziła nasze stoiska mogła uzyskać informacje na temat interesujących ich zawodów. Można też było w ramach rozrywki m.in. „wydrukować sobie własne 100$”, spróbować swoich sił w CS:GO, pomierzyć kąty lub odległości za pomocą tachimetru, sterować Robotino.

Wierzymy, iż przygotowana przez „Zielonkę” oferta edukacyjna przyczyni się do wyboru Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku przez tegorocznych absolwentów szkół gimnazjalnych i podstawowych.

Marek Jadczak

img-1427.jpg