Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Aktualności

Wizyta zawodoznawcza uczniów ZSP 1 w Poznaniu
2012-10-17 07:55

Wizyta zawodoznawcza uczniów ZSP 1 w Poznaniu

30 osobowa grupa uczniów Technikum z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 uczestniczyła w dwudniowym stażu –wizycie zawodoznawczej  w Poznaniu, zorganizowanej w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”.


Międzypowiatowym  Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania” 2012
2012-10-16 14:35

Międzypowiatowym Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania” 2012

W dniu 11 października w RCKB w Brzesku odbył się etap powiatowy konkursu recytatorskiego „Poszukiwania”. Decyzją jury do kolejnego etapu konkursu (międzypowiatowego), który odbędzie się 25 października w Dąbrowie Tarnowskiej zakwalifikowali się uczniowie ZSP nr 1: Marta Łach, Mateusz Maklas oraz Joanna Pajor. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie!


Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
2012-10-13 13:40

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim Pracownikom Oświaty zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech towarzyszy Wam przekonanie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt. W dniu Waszego święta życzymy Wam ponadto sukcesów na płaszczyźnie zawodowej i osobistej, wdzięczności Uczniów, uznania Rodziców oraz optymizmu i wytrwałości w realizacji nowych wyzwań.   Dyrekcja i Pracownicy Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Brzesku


"Mamy smykałkę do biznesu"
2012-10-11 08:52

"Mamy smykałkę do biznesu"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości AIP Kraków zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Konkursie „Mamy  smykałkę do biznesu”, który jest organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2012 w Małopolsce.


ZSP Nr 1 zaprasza
2012-10-05 15:06

ZSP Nr 1 zaprasza

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i cała społeczność szkolna serdecznie zapraszają Rodziców uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 na uroczystość nadania Technikum imienia Józefa Piłsudskiego, która odbędzie się 16 października 2012 r.


ZS w Szczurowej na salonie maturzystów
2012-10-04 07:59

ZS w Szczurowej na salonie maturzystów

Dnia 18-tego września uczniowie klasy IV Technikum Handlowego z Zespołu Szkół w Szczurowej, pod opieką wychowawczyni – mgr Anety Stępak oraz mgr Eweliny Kusion, udali się na Krakowski Salon Maturzystów. Wyjazd młodzieży był odpowiedzią na zaproszenie Prezesa Zarządu Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” oraz Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie i Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa.


Małopolska Noc Naukowców
2012-09-27 11:11

Małopolska Noc Naukowców

28 września 2012 roku w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i Niepołomicach odbędzie się Małopolska Noc Naukowców! Już po raz szósty wszystkich ogarnie moc naukowych wrażeń! Główną ideą wydarzenia jest popularyzacja nauki wśród mieszkańców Małopolski, a także przybliżenie dzieciom i młodzieży zawodu naukowca oraz zachęcenie ich do wybrania kariery naukowej. Program wydarzenia został przygotowany tak, aby każdy uczestnik w zależności od wieku lub zainteresowań znalazł c


Tygodnie e-Twinning
2012-09-24 15:06

Tygodnie e-Twinning

24 września ruszają Tygodnie eTwinning. Potrwają do 10 października, a tegoroczne hasło to: „Projects, Projects, Projects! (more and better)”. Dni otwarte, loterie, quizy, warsztaty szkoleniowe, to tylko niektóre z wielu aktywności, które będą prowadzone podczas tego czasu przez przedstawicieli regionalnych oraz biuro eTwinning.


73 rocznica agresji Rosji sowieckiej na Polskę we wrześniu 1939 roku
2012-09-21 11:20

73 rocznica agresji Rosji sowieckiej na Polskę we wrześniu 1939 roku

W 73 rocznicę agresji Rosji sowieckiej na Polskę na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie miała miejsce uroczystość patriotyczno-religijna zorganizowana pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Marka Sowy, a także Komitetu Opieki Nad Miejscami Zbrodni Komunizmu oraz Towarzystwo Pamięci Narodowej im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego i Związek Piłsudczyków.


Stypendia Starosty Brzeskiego trafiły do najzdolniejszych uczniów!
2012-09-12 10:13

Stypendia Starosty Brzeskiego trafiły do najzdolniejszych uczniów!

Tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego - podczas XVIII Sesji Rady Powiatu Brzeskiego, 30 sierpnia br. Starosta Brzeski - Andrzej Potępa wręczył tegoroczne stypendia dla najdolniejszych uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Brzeski.